Aktualna oferta

OGRODY LUBOCZA 2

Ogrody Lubocza II etap tworzymy z myślą o rodzinach, które oprócz wypoczynku wśród natury oczekują codziennego i bezpośredniego z nią kontaktu z dala od zgiełku i wrzawy miasta. Własny ogródek jest doskonałym miejscem do odpoczynku zarówno dla dzieci jak również dla dorosłych, dlatego też w naszej ofercie każde mieszkanie posiada swoją prywatną zieloną przestrzeń, dzięki której można do woli korzystać z komfortu bezpośredniego obcowania z przyrodą.

Nowopowstałe kameralne osiedle to zespół nowocześnie zaprojektowanych 16 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych we wschodniej części Krakowa przy ul. Lubockiej. Niska zabudowa oraz usytuowanie wśród zielonych terenów dają wrażenie niebywałego spokoju i urokliwości tego miejsca, tak rzadko spotykanego w Centrum Krakowa. Położenie z dala od miejskiego zgiełku sprawia, że mieszkając w mieście można poczuć wewnętrzny spokój, harmonię i klimat wiejskiej sielanki. Lokalizacja inwestycji gwarantuje przyszłym mieszkańcom przestronność i komfort mieszkania, a tak niewielka ilość mieszkań daje możliwość nawiązania towarzyskich relacji sąsiedzkich.

W ofercie dostępnych jest  16  lokali mieszkalnych:

2 lub 3 pokojowe w metrażu 55 m2

4 lub 5 pokojowe w metrażu 96 m2

Koniec problemów z parkowaniem !!!

Każde mieszkanie posiada własny ogródek oraz dwa miejsca postojowe  –  u nas miejsc postojowych jest więcej niż mieszkań.

Bezpieczne osiedle !!! 

Ogrodzony teren inwestycji to gwarancja bezpiecznego osiedla wyposażonego w automatyczną bramę na pilota oraz domofon.

Domy

Ogrody Lubocza 2

ZOBACZ