Ogrody lubocza 2

Ogrody Lubocza II etap tworzymy z myślą o rodzinach, które oprócz wypoczynku wśród natury oczekują codziennego i bezpośredniego z nią kontaktu z dala od zgiełku i wrzawy miasta. Własny ogródek jest doskonałym miejscem do odpoczynku zarówno dla dzieci jak również dla dorosłych, dlatego też w naszej ofercie każde mieszkanie posiada swój prywatny ogródek. Mając wydzieloną własną, zieloną przestrzeń można do woli korzystać z komfortu bezpośredniego obcowania z przyrodą.

Nowopowstałe kameralne osiedle to zespół nowocześnie zaprojektowanych 16 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych we wschodniej części Krakowa, przy ul. Lubockiej 29. Niska zabudowa oraz usytuowanie wśród zielonych terenów dają wrażenie niebywałego spokoju i urokliwości tego miejsca, tak rzadko spotykanego w Centrum Krakowa. Położenie z dala od miejskiego zgiełku sprawia, że mieszkając w mieście można poczuć wewnętrzny spokój, harmonię i klimat wiejskiej sielanki. Lokalizacja inwestycji gwarantuje przyszłym mieszkańcom przestronność i komfort mieszkania, a tak niewielka ilość mieszkań daje możliwość nawiązania towarzyskich relacji sąsiedzkich.

Osiedle Ogrody Lubocza II etap zlokalizowane jest we wschodniej części Krakowa przy ul. Lubockiej. Położenie inwestycji z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje przyszłym mieszkańcom przestronność i komfort mieszkania oraz zapewni doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta jak również z sąsiadującymi miejscowościami.

W bliskim otoczeniu osiedla znajdują się m.in.

  • sklep spożywczy
  • ośrodek zdrowia
  • placówki oświatowe ( dwa przedszkola, szkoły podstawowe )
  • market ogólnospożywczy
  • ośrodek sportowy
  • oraz inne obiekty użyteczności publicznej